O projektu

Většina lidí žije životy, které nejsou vyjádřením jejich nejhlubší pravdy. Příliš často nás zadržují neviditelné řetězy našich psychických bloků a zábran, které nám brání být sami sebou. A mnohdy si to ani neuvědomujeme! Naše hlubinná zkušenost při práci s klienty však ukazuje, že je možné se díky práci na sobě těchto bloků začít zbavovat a žít život více naplno.

V projektu Kdo jsem směřujeme k odhalení a osvobození pravého, autentického já. Toho, které bylo po celý čas skryto pod vrstvami zastaralých přesvědčení, sociálních masek a psychických blokád. Chceme pomoci druhým nalézat cestu k sobě skrze naše zkušenosti a léty ověřené psychologické experimenty, které oslovují duševní svět, uvolňují stará napětí a pomáhají nacházet pravou identitu.

V tomto projektu vám pomůžeme postupně objevovat, jaké to je být opravdový – bez omezení a beze strachu. Vstupte do světa, kde je vaše pravé já vždy vítáno. Naším cílem je pomoci vám ho najít, seznámit se s ním a osvobodit jej ze starých obručí. Společně můžeme odhalovat, co vás na vaší cestě vychýlilo a směřovat k tomu, kdo opravdu jste.

Pojďte s námi do toho!

Cesta hrdiny

Není to jednoduchá cesta, je to cesta přes stíny do světla. Můžete na ní zjistit mnoho bolestných věcí o sobě i své minulosti.

Cesta k pravému Já

Můžete ale zároveň objevit krásnou ryzí bytost, která někde ve vás dřímá a třeba nikdy nedostala naplno hlas.

Terapeutické zkušenosti

Předáme vám naše velké zkušenosti z práce s klienty. Doprovázeli jsme stovky klientů ke zpracování jejich odchýlení sama od sebe.

Psychologické experimenty

Vyvinuli nebo vylepšili jsme mnoho hlubinných experimentů, které klientům pomáhají na jejich cestě. Jsou léty ověřené a funkční.

Video lekce Kdo jsem

Nabízíme vám naše video lekce. Ty vás provedou teorií a našimi osobními i terapeutickými zkušenostmi. Vyzkoušíte si v nich i praktická cvičení, která vás můžou posunout zase o kousek blíže k sobě. Tato cvičení máme úspěšně vyzkoušená na stovkách klientů a vždy nám v hloubkové práci velmi pomáhají. Nyní máte jedinečnou možnost si jimi projít i takto online a na dálku.

Na videích právě aktivně pracujeme, nabídneme vám je pravděpodobně v létě 2024. Pokud o ně máte zájem již dnes, zaregistrujte se na náš mailing list a my vám pošleme informaci hned, jak videa budou hotová.

Poznejte náš tým

Jsme terapeuti, průvodci a nadšenci sebepoznání. Tvrdíme, že nejdůležitějším úkolem každého z nás je najít svou niternou podstatu a rozvinout svůj pravý potenciál.

Marie Plochová Hlávková

Mgr. Marie Plochová Hlávková, Ph.D.

Terapeutka, astropsycholožka, zakladatelka Centra Vědomí a metody Hlubinná přestrukturace. Lektorka Výcviku Hlubinné přestrukturace

Pavel Ploch

Ing. Pavel Ploch

Kouč, praktikant a lektor Hlubinné přestrukturace, autopatický poradce, zakladatel Centra Vědomí a metody Hlubinná přestrukturace

Helena Koníčková

Helena Koníčková

Průvodkyně Hlubinné přestrukturace, členka týmu Centra Vědomí, asistentka Výcviku Hlubinné přestrukturace

“Výsadou života je stát se tím, kým skutečně jste.”

Carl Gustav Jung

Chcete od nás dostávat novinky?